Ułatwienia dostępu

Maria Montessori

"Dziecko i dorosły to dwie różne części ludzkości, które nawzajem wpływają na siebie i przy obopólnej pomocy powinny współistnieć w harmonii. To nie jest więc tylko tak, że dorosły musi pomagać dziecku, ale także dziecko musi pomagać dorosłemu."

DSCN3030Dziś wspaniałe święto - Dzień Mamy, czyli święto niewidzialnych bohaterek dnia codziennego. To mamy ocierają łzy smutku, leczą zdarte kolana po upadku i rozśmieszają swoje pociechy.  Dzieciaczki z naszego żłobka do obchodów tego dnia, przygotowywały się już od dłuższego czasu. Wszystkie grupy zrobiły piękne upominki dla swoich kochanych mamusi, aby wyrazić swą wielką miłość i wdzięczność. Ten wyjątkowy dzień upłynął wśród dźwięków piosenek, wzruszających wierszyków o rodzicach i śmiechu podczas tworzenia pięknych prac.

 

 

Kiedy byłam jak kropelka, czułam serca Twego bicie

I widziałam jak jest wielka, miłość, która daje życie.

KOCHAM CIĘ, KOCHAM MAMO!!!

Wiem że Ty, czujesz to samo!!!

 

W imieniu naszych kochanych dzieciaczków oraz całego personelu Gminnego Żłobka w Psarach wszystkim mamom życzymy szczęścia, uśmiechu, dużo radości i spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń. Dziękujemy, że jesteście :) !!!