Ułatwienia dostępu

Maria Montessori

"Dziecko i dorosły to dwie różne części ludzkości, które nawzajem wpływają na siebie i przy obopólnej pomocy powinny współistnieć w harmonii. To nie jest więc tylko tak, że dorosły musi pomagać dziecku, ale także dziecko musi pomagać dorosłemu."

t DSCN040413 czerwca 2024 odbył się nasz kolejny "Rodzinny piknik". Jak za każdym razem dopisała nam piękna pogoda i doskonałe humory. Rodzice naszych podopiecznych przygotowali dla nas spektakl teatralny "Kaczka Dziwaczka" oraz słodki poczęstunek. Odwiedzili nas również wyjątkowi goście z III L.O. im. Wł. Andersa, którzy zrobili nam prezentację sprzętu wojskowego. Na dzieci jak zwykle czekało wiele atrakcji: tatuaże, balony, warkoczyki, zabawy sensoryczne w ryżu oraz gra terenowa z nagrodami - poszukiwanie Kaczki Dziwaczki. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę.

t IMG 20240512 145134Kolejna impreza plenerowa za nami. W niedzielę 12 maja 2024 roku teren przy naszym Żłobku zamienił się w międzynarodową przestrzeń. Na naszych gości czekało wiele Smaków Świata, tematyczne zadania dla najmłodszych, rodzinna atmosfera - słowem świetna zabawa..., jak zawsze :). Mieliśmy okazję spróbować dań z kilku państw. Był polski bigos, japońskie sushi, meksykańskie nachosy oraz greckie suvlaki. Wisienką na torcie były pyszne lody, przygotowane z użyciem suchego lodu na oczach gości. Jak zwykle nie zawieldli również rodzice naszych Żłobkowiczów, którzy upiekli dla nas pyszne ciasta. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami.

Honeyview IMG 20240328 09502928 marca PTTK oddział w Będzinie zorganizował dla naszych dzieci Rajd Szlakiem Kolorowych Pisanek. Trasa prowadziła przez park Żurawiniec. Dzieci miały okazję odgadnąć kilka świątecznych zagadek, głównym jednak zadaniem było znalezienie czekoladowych jajeczek. Dzieci z zadaniem świetnie sobie poradziły, mając przy tym doskonałą zabawę. Dziękujemy organizatorom za mile spędzony dzień.

Honeyview DSCN483128 lutego już po raz kolejny w naszym Żłobku odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców z ruchu rozwijającego W. Sherborne. Rodzice mieli okazję nauczyć się, jak poprzez ruch można budować więzi ze swoim dzieckiem i poprzez świetną zabawę stymulować jego prawidłowy rozwój.

rekrutacja do zlobka4 kwietnia 2024 roku odbędzie się zebranie dla osób zainteresowanych zgłoszeniem swojego dziecka do żłobka. Jest to zebranie informacyjne z możliwością poznania placówki. Rekrutacja do Gminnego Żłobka w Psarach na rok 2024/2025 odbędzie się w terminie 8 - 19 kwietnia 2024 roku. Wnioski wraz z oświadczeniem należy składać w żłobku w godzinach 6:30-16:30.