Ułatwienia dostępu

Maria Montessori

"Dziecko i dorosły to dwie różne części ludzkości, które nawzajem wpływają na siebie i przy obopólnej pomocy powinny współistnieć w harmonii. To nie jest więc tylko tak, że dorosły musi pomagać dziecku, ale także dziecko musi pomagać dorosłemu."

4Zapraszamy na zebranie organizacyjne rodziców dzieci, które będą żłobkowiczami w roku 2023/2024 w poniedziałek, 28 sierpnia 2023 r., godzina 16:30.

Dnia 30 sierpnia o godzinie 16:00 - 17:30 zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunem/rodzicem na zajęcia adaptacyjne.

A już 1 września 2023 r. zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy w żłobku od 6:30 !

t DSCN139321 czerwca w naszym Żłobku odbył się kolejny Piknik Rodzinny. Jak zawsze było mnóstwo zabawy i wiele atrakcji. Pierwszy raz w tym roku rodzice naszych podopiecznych przygotowali dla nas przedstawienie pt." Rzepka" . Dzieci były zachwycone. Dla części dzieciaczków była to nasza ostatnia wspólna impreza, poniewać znaczna ich część od września zaczyna swoją przygodę w przedszkolu.

t DSCN1360Dziś po raz kolejny przyszedł do nas gość, by naszym Maluchom przeczytać książeczkę. Tym razem był to Wójt Gminy Psary - pan Tomasz Sadłoń, który przeczytał nam piękną historię o małej myszy, która miała wielkie marzenie.

t Honeyview DSCN12941 czerwca świętowaliśmy w naszym Żłobku Dzień Dziecka. Cały dzień spędziliśmy na świetnej zabawie. Na zakończenie dnia dzieci dostały pyszne lody.

t Honeyview DSCN1005Dziś w naszym Żłobku po raz kolejny mieliśmy gościa, który przeczytał naszym Żłobkowiczom bajkę. Tym razem gościliśmy panią Martę Szymiec - Zastępcę Wójta Gminy Psary.

t Honeyview DSC 727926 kwietnia w naszym parku Żurawiniec odbył się festyn rodzinny, który był częścią cyklu imprez obchodzonych w Gminie Psary z okazji jej 50 lecia. Na uczestników pikniku czekało wiele konkurencji, w których można było się zmierzyć. Można było sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą Gminy rozwiązując krzyżówkę czy przygotowane quizy. Najmłodsi mogli sprawdzić swoje siły w biegu na 50 metrów. Największą atrakcją dla dzieci był pokaz wozu strażackiego przygotowany przez OSP Dąbie. Pamiatką po obchodach tego jubileuszu jest  zasadzona rabata kwiatowa w kształcie cyfry 50 w naszym ogrodzie żłobkowym.