Ułatwienia dostępu

Maria Montessori

"Dziecko i dorosły to dwie różne części ludzkości, które nawzajem wpływają na siebie i przy obopólnej pomocy powinny współistnieć w harmonii. To nie jest więc tylko tak, że dorosły musi pomagać dziecku, ale także dziecko musi pomagać dorosłemu."

rekrutacja do zlobka4 kwietnia 2024 roku odbędzie się zebranie dla osób zainteresowanych zgłoszeniem swojego dziecka do żłobka. Jest to zebranie informacyjne z możliwością poznania placówki. Rekrutacja do Gminnego Żłobka w Psarach na rok 2024/2025 odbędzie się w terminie 8 - 19 kwietnia 2024 roku. Wnioski wraz z oświadczeniem należy składać w żłobku w godzinach 6:30-16:30.

Honeyview IMG 20240208 122813W tym tygodniu pojawił się w Żłobku nowy podopieczny :) Edi, bo tak ma na imię, jest nieco starszy od reszty Żłobkowiczów- ma 14 lat i jest żółwiem stepowym. Codzienna pielęgnacja i przebywanie z Edkiem daje dzieciom dużo radości, pomaga przełamywać lęki i uczy odpowiedzialności. Wszyscy pokochaliśmy Edka od razu, mamy nadzieję, że jemu też podoba się u nas.

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta życzymy: wszystkiego najlepszego i najpiękniejszego, dobrego zdrowia, nieustającej radości oraz samych pogodnych dni.

Honeyview IMG 20240119 095355

Honeyview DSCN3721Nasz Żłobek bierze udział w projekcie Ministerstwa Zdrowia " Zdrowe dzieci". W ramach tego projektu realizowane są warsztaty oraz szkolenia promujące zdrową dietę oraz aktywność fizyczną:

  • warsztaty dla dzieci "Olimpiada zmysłów",
  • szkolenia dla personelu,
  • szkolenia on-line dla rodziców.

Honeyview 20231108 0816408 listpad to Dzień Zdrowego Śniadania. Nasz Żłobek już poraz kolejny uczestniczył w tej akcji, której celem jest propoagowanie zdrowych nawyków żywieniowych już u najmłodszych dzieci. Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, bo daje nam energię na wiele godzin. Dletego nasi Żłobkowicze mieli okazję sobie je samodzielnie przygotować.