Ułatwienia dostępu

Maria Montessori

"Dziecko i dorosły to dwie różne części ludzkości, które nawzajem wpływają na siebie i przy obopólnej pomocy powinny współistnieć w harmonii. To nie jest więc tylko tak, że dorosły musi pomagać dziecku, ale także dziecko musi pomagać dorosłemu."

DYREKTOR

kadra

mgr Agata Wilczyńska

Z wykształcenia psycholog, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Moją pasją jest praca z małym człowiekiem - dzieckiem i jego rodziną. Od ponad 20 lat pracuje aktywnie początkowo w przedszkolach, od 10 lat w żłobku. Odkrywanie siebie i świata jest dla mnie przygodą. Uwielbiam ludzi, gotowanie i narciarstwo. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą 3 dzieci :) Jestem optymistką i uważam, że niemożliwe nie istnieje. Dla mnie szklanka jest zawsze do połowy pełna.

 


OPIEKUNKI - GRUPA TROPICIELE


kadra

Agnieszka Buchacz

Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym oraz ruchu rozwijającego wg W.Sherborn. Praca z dziećmi w żłobku jest moim spełnieniem marzeń. Sprawia mi dużo przyjemności i radości. Jestem uprzejmą, szczerą i prawdomówną osobą, kochającą dzieci, miłą a także tolerancyjną dla innych. Jestem bardzo wrażliwą kobietą lubiącą ludzi i kochającą rodzinę, a przede wszystkim moje córki.

 

kadra

Joanna Oleks

Ukończyłam kurs opiekuna żłobkowego, z dziećmi pracuje od dwóch lat. Wyróżnia mnie kreatywność i  łatwość w nawiązywaniu relacji z podopiecznymi. Dzięki nabytej wiedzy potrafię zorganizować zabawy wpływające na kreatywny rozwój dzieci. Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą, mającą na celu rozwój swoich umiejętności. W moją pracę wkładam całe swoje serce. 

 

kadra

 Justyna Cichoń

Z wykształcenia jestem położną. Studia umożliwiły mi zgromadzenie wiedzy z zakresu potrzeb i rozwoju małego dziecka, a także wyrobiły umiejętności szybkiego reagowania i opanowania w trudnych sytuacjach. Ukończone kursy: sensoplastyka oraz ruch rozwijający wg W.Sherborn. Doświadczenie wyniesione z wychowywania trójki własnych dzieci sprawiły, że jestem osobą kreatywną, cierpliwą oraz troskliwą. Myślę, że każde dziecko jest indywidualnością z własnymi potrzebami, a z pomocą, szacunkiem i miłością rozkwita każdego dnia. Uwielbiam śpiewać i chętnie zapoznaje maluszki z repertuarem piosenek dziecięcych.


OPIEKUNKI - GRUPA BYSTRZAKI 


kadra

 Irena Jakóbczyk

Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym, sensoplastyki i ruchu rozwijającego wg W.Sherborn. Mam wykształcenie wyższe. W pracy z dziećmi zależy mi na nawiązywaniu serdecznych relacji z nimi i tworzeniu atmosfery, w której będą czuły się bezpiecznie i radośnie, spędzając czas na dobrej zabawie, która jednocześnie uczy i rozwija. Kocham swoją pracę i nie wyobrażam sobie siebie w innym miejscu. Najcenniejszą cechą dzieci jest ich szczerość, dlatego każdy uśmiech dziecka daje mi ogromną satysfakcję, motywując jednocześnie do działania, pogłębiania swojej wiedzy i szukania kreatywnych rozwiązań w pracy z najmłodszymi. Prywatnie jestem mamą 3 dzieci. Lubię dobrą książkę, muzykę, taniec, grę na instrumentach, a także spędzać aktywnie czas ze swoją rodziną.

 

kadra

Gabriela Gudowska

Jestem dyplomowaną opiekunką dziecięcą. Ukończone kursy to wstęp do sensoplastyki, kurs pierwszej pomocy, kurs animatora oraz ruchu rozwijającego wg W.Sherborn. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości przez możliwość obserwowania rozwoju dzieci. Jestem osobą spokojną, wyrozumiałą i cierpliwą, kocham zwierzęta, lubię prace plastyczne, pozytywnie nastawiona do życia. Przebywanie z dziećmi to dla mnie sama przyjemność, a uśmiech i uścisk dziecka są najlepszą nagrodą na koniec pracy każdego dnia. Pracuję z dziećmi od ponad 5 lat.

 

kadra

Olimpia Szastak

Ukończyłam kurs opiekuna dziecięcego. Praca w żłobku daje mi ogromną satysfakcję. Kontakt z dziećmi sprawa mi dużo przyjemności. Jestem osobą kontaktową, lubię podróże, gram amatorsko w siatkówkę.


OPIEKUNKI - GRUPA ODKRYWCY MONTESSORI


kadra

Magdalena Szydło

Dyplomowana opiekunka dziecięca od zawsze pracująca z dziećmi, od wielu lat w żłobku. Ukończone kursy: sensoplastyka, ruch rozwijający wg W.Sherborn oraz kurs pedagogiki wg M.Montessori. Jestem wrażliwa, cierpliwą i ciepłą osobą, o wielkim sercu kochającą zwierzęta i pracę z najmłodszymi. Praca jest dla mnie pasją. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła robić coś innego. Najważniejsze dla mnie jest to, żeby dzieci czuły się bezpieczne. Najwięcej radości daje mi uśmiechnięta i zadowolona buzia dziecka. Uwielbiam tańczyć i śpiewać. Prywatnie mama cudownej Mariki.

 

kadra

 Karina Nagła-Buczak

Pedagog zdrowia oraz pedagog edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Ukończone kursy: kurs pedagogiki wg M.Montessori. Jestem osobą posiadającą wiele pasji. Mam to szczęście, że większość z nich mogę realizować w pracy z dziećmi, jak choćby czytanie książek, taniec i wszelkie prace plastyczne. Jednak największą moją pasją jest kontakt z naturą. To otaczająca przyroda daje mi najwięcej inspiracji. Staram się żyć tak, by jak najmniej szkodzić środowisku i tego właśnie chciałabym nauczyć swoich wychowanków.

 

kadra

 Beata Wieśniak

Z wykształcenia jestem plastykiem. Ukończyłam kurs opiekuna żłobkowego, z dziećmi pracuje od dwóch lat. Jestem osobą komunikatywną, opiekuńczą i cierpliwą. Moim celem jest zajmowanie się dziećmi, dbanie o ich bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój. Nie boję się wyzwań. Cieszę się, że mogę pracować w miejscu, w którym spełniam swoje pasje.