Ułatwienia dostępu

Maria Montessori

"Dziecko i dorosły to dwie różne części ludzkości, które nawzajem wpływają na siebie i przy obopólnej pomocy powinny współistnieć w harmonii. To nie jest więc tylko tak, że dorosły musi pomagać dziecku, ale także dziecko musi pomagać dorosłemu."

DYREKTOR

kadra

mgr Agata Wilczyńska

Z wykształcenia psycholog, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Moją pasją jest praca z małym człowiekiem - dzieckiem i jego rodziną. Od ponad 20 lat pracuje aktywnie początkowo w przedszkolach, od 10 lat w żłobku. Odkrywanie siebie i świata jest dla mnie przygodą. Uwielbiam ludzi, gotowanie i narciarstwo. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą 3 dzieci :) Jestem optymistką i uważam, że niemożliwe nie istnieje. Dla mnie szklanka jest zawsze do połowy pełna.

 


OPIEKUNKI - GRUPA TROPICIELE


kadra

Magdalena Szydło

Dyplomowana opiekunka dziecięca od zawsze pracująca z dziećmi, od wielu lat w żłobku. Ukończone kursy: sensoplastyka, ruch rozwijający wg W.Sherborn oraz kurs pedagogiki wg M.Montessori. Jestem wrażliwa, cierpliwą i ciepłą osobą, o wielkim sercu kochającą zwierzęta i pracę z najmłodszymi. Praca jest dla mnie pasją. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła robić coś innego. Najważniejsze dla mnie jest to, żeby dzieci czuły się bezpieczne. Najwięcej radości daje mi uśmiechnięta i zadowolona buzia dziecka. Uwielbiam tańczyć i śpiewać. Prywatnie mama cudownej Mariki.

 

kadra

 Justyna Cichoń

Z wykształcenia jestem położną. Studia umożliwiły mi zgromadzenie wiedzy z zakresu potrzeb i rozwoju małego dziecka, a także wyrobiły umiejętności szybkiego reagowania i opanowania w trudnych sytuacjach. Ukończone kursy: sensoplastyka oraz ruch rozwijający wg W.Sherborn. Doświadczenie wyniesione z wychowywania trójki własnych dzieci sprawiły, że jestem osobą kreatywną, cierpliwą oraz troskliwą. Myślę, że każde dziecko jest indywidualnością z własnymi potrzebami, a z pomocą, szacunkiem i miłością rozkwita każdego dnia. Uwielbiam śpiewać i chętnie zapoznaje maluszki z repertuarem piosenek dziecięcych.

 

kadra

Gabriela Gudowska

Jestem dyplomowaną opiekunką dziecięcą. Ukończone kursy to wstęp do sensoplastyki, kurs pierwszej pomocy, kurs animatora oraz ruchu rozwijającego wg W.Sherborn. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości przez możliwość obserwowania rozwoju dzieci. Jestem osobą spokojną, wyrozumiałą i cierpliwą, kocham zwierzęta, lubię prace plastyczne, pozytywnie nastawiona do życia. Przebywanie z dziećmi to dla mnie sama przyjemność, a uśmiech i uścisk dziecka są najlepszą nagrodą na koniec pracy każdego dnia. Pracuję z dziećmi od ponad 5 lat.

 


OPIEKUNKI - GRUPA BYSTRZAKI 


kadra

 Beata Wieśniak

Z wykształcenia jestem plastykiem. Ukończyłam kurs opiekuna żłobkowego, z dziećmi pracuje od dwóch lat. Jestem osobą komunikatywną, opiekuńczą i cierpliwą. Moim celem jest zajmowanie się dziećmi, dbanie o ich bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój. Nie boję się wyzwań. Cieszę się, że mogę pracować w miejscu, w którym spełniam swoje pasje.

 

kadra

Olimpia Szastak

Ukończyłam kurs opiekuna dziecięcego. Praca w żłobku daje mi ogromną satysfakcję. Kontakt z dziećmi sprawa mi dużo przyjemności. Jestem osobą kontaktową, lubię podróże, gram amatorsko w siatkówkę.

 

 

kadra

Joanna Oleks

Ukończyłam kurs opiekuna żłobkowego, z dziećmi pracuje od dwóch lat. Wyróżnia mnie kreatywność i  łatwość w nawiązywaniu relacji z podopiecznymi. Dzięki nabytej wiedzy potrafię zorganizować zabawy wpływające na kreatywny rozwój dzieci. Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą, mającą na celu rozwój swoich umiejętności. W moją pracę wkładam całe swoje serce.

 


OPIEKUNKI - GRUPA ODKRYWCY MONTESSORI


kadra

 Irena Jakóbczyk

Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym, sensoplastyki i ruchu rozwijającego wg W.Sherborn. Mam wykształcenie wyższe. W pracy z dziećmi zależy mi na nawiązywaniu serdecznych relacji z nimi i tworzeniu atmosfery, w której będą czuły się bezpiecznie i radośnie, spędzając czas na dobrej zabawie, która jednocześnie uczy i rozwija. Kocham swoją pracę i nie wyobrażam sobie siebie w innym miejscu. Najcenniejszą cechą dzieci jest ich szczerość, dlatego każdy uśmiech dziecka daje mi ogromną satysfakcję, motywując jednocześnie do działania, pogłębiania swojej wiedzy i szukania kreatywnych rozwiązań w pracy z najmłodszymi. Prywatnie jestem mamą 3 dzieci. Lubię dobrą książkę, muzykę, taniec, grę na instrumentach, a także spędzać aktywnie czas ze swoją rodziną.

 

kadra

 Karina Nagła-Buczak

Pedagog zdrowia oraz pedagog edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Ukończone kursy: kurs pedagogiki wg M.Montessori. Jestem osobą posiadającą wiele pasji. Mam to szczęście, że większość z nich mogę realizować w pracy z dziećmi, jak choćby czytanie książek, taniec i wszelkie prace plastyczne. Jednak największą moją pasją jest kontakt z naturą. To otaczająca przyroda daje mi najwięcej inspiracji. Staram się żyć tak, by jak najmniej szkodzić środowisku i tego właśnie chciałabym nauczyć swoich wychowanków.

 

kadra

Agnieszka Buchacz

Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym oraz ruchu rozwijającego wg W.Sherborn. Praca z dziećmi w żłobku jest moim spełnieniem marzeń. Sprawia mi dużo przyjemności i radości. Jestem uprzejmą, szczerą i prawdomówną osobą, kochającą dzieci, miłą a także tolerancyjną dla innych. Jestem bardzo wrażliwą kobietą lubiącą ludzi i kochającą rodzinę, a przede wszystkim moje córki.

 

kadra

Monika Kluczyńska

Ukończyłam kursy: opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym, pomoc nauczyciela przedszkola oraz pierwszą pomoc pediatryczną. Uwielbiam dzieci za ich szczerość i beztroskę oraz za to, że każdy dzień pracy z nimi jest inny. Jestem osobą pogodną, obowiązkową, spostrzegawczą i troskliwą. Lubię podróżować z rodziną, poznawać nowe miejsca i ludzi.