Ułatwienia dostępu

Maria Montessori

"Dziecko i dorosły to dwie różne części ludzkości, które nawzajem wpływają na siebie i przy obopólnej pomocy powinny współistnieć w harmonii. To nie jest więc tylko tak, że dorosły musi pomagać dziecku, ale także dziecko musi pomagać dorosłemu."

zlobek1Gminny Żłobek w Psarach to jedna z największych inwestycji w ostatnim czasie w Gminie Psary. Został stworzony z myślą o najmłodszych mieszkańcach gminy. Nowa placówka powstała w 2019 roku i jest przeznaczona dla dzieci od 1 do 3 roku życia. Jest obiektem z nowoczesną i bezpieczną infrastrukturą doskonale dostosowaną do potrzeb małych dzieci. W budynku na parterze mieści się żłobek z infrastrukturą kuchenną, a na pierwszym piętrze przedszkole przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia.

Nasz żłobek posiada sale zabaw, toalety oraz jadalnię, salę rehabilitacyjno-relaksacyjną,  wszystko bardzo funkcjonalnie i estetycznie urządzone. Żłobek ma swoją kuchnię, w której codziennie przygotowywane są bardzo smaczne i zdrowe posiłki. Wszyscy pracownicy dbają o to, by dzieci spędzające tu czas czuły się bezpiecznie.

zlobek2

 

Do dyspozycji dzieci jest taras oraz plac zabaw do wypoczynku na świeżym powietrzu, jak również przestronne kolorowe sale. W sąsiedztwie znajduje się park, który umożliwia wyjścia z dziećmi na spacery w dogodnych i bezpiecznych warunkach, w miłym otoczeniu. Na dzieci co dzień rano czeka 9 uśmiechniętych i pełnych pozytywnej energii cioć, posiadających kwalifikacje oraz zapał do pracy z dziećmi.

Nasz żłobek jest miejscem troskliwej i profesjonalnej opieki. Dbamy nie tylko o zapewnienie bezpieczeństwa i opieki naszym podopiecznym, ale także o wszechstronny rozwój naszych pociech. Chcemy, by w tym miejscu, poprzez ciepło, zrozumienie i przyjazną atmosferę, dziecko czuło się jak w domu. Naszym priorytetem są szczęśliwe, radosne i uśmiechnięte buzie dzieci, które pełne zaufania, ciekawe świata, z radością podejmują nowe wyzwania, stając się małymi odkrywcami.