Maria Montessori

"Dziecko i dorosły to dwie różne części ludzkości, które nawzajem wpływają na siebie i przy obopólnej pomocy powinny współistnieć w harmonii. To nie jest więc tylko tak, że dorosły musi pomagać dziecku, ale także dziecko musi pomagać dorosłemu."

DYREKTOR

kadra

mgr Agata Wilczyńska

Z wykształcenia psycholog, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Moją pasją jest praca z małym człowiekiem - dzieckiem i jego rodziną. Od ponad 15 lat pracuje aktywnie początkowo w przedszkolach, od 7 lat w żłobku. Odkrywanie siebie i świata jest dla mnie przygodą. Uwielbiam ludzi, gotowanie i narciarstwo. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą 3 dzieci :) Jestem optymistką i uważam, że niemożliwe nie istnieje. Dla mnie szklanka jest zawsze do połowy pełna.

 


OPIEKUNKI - GRUPA MOTYLKI


kadra

Irena Jakóbczyk

Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym, mam wykształcenie wyższe. W pracy z dziećmi zależy mi na nawiązywaniu serdecznych relacji z nimi i tworzeniu atmosfery, w której będą czuły się bezpiecznie i radośnie, spędzając czas na dobrej zabawie, która jednocześnie uczy i rozwija. Kocham swoją pracę i nie wyobrażam sobie siebie w innym miejscu. Najcenniejszą cechą dzieci jest ich szczerość, dlatego każdy uśmiech dziecka daje mi ogromną satysfakcję, motywując jednocześnie do działania, pogłębiania swojej wiedzy i szukania kreatywnych rozwiązań w pracy z najmłodszymi. Prywatnie jestem mamą 3 dzieci. Lubię dobrą książkę, muzykę, taniec, grę na instrumentach, a także spędzać aktywnie czas ze swoją rodziną.

 

kadra

Roksana Cesarz

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku i pracuję z dziećmi od 2 lat. Moja praca to moja pasja, dzięki której buduje wraz z dziećmi wzajemne relacje i wspólne wspomnienia. Poznajemy się i zaprzyjaźniamy, a czas spędzany z dziećmi i wspólna zabawa zawsze procentuje i to sprawia mi największą satysfakcję w wykonywaniu mojej pracy. Prywatnie jestem mamą 3 letniej dziewczynki. Moje zainteresowania to podróże, górskie wycieczki i narciarstwo.

 

kadra

Justyna Cichoń

Z wykształcenia jestem położną. Studia umożliwiły mi zgromadzenie wiedzy z zakresu potrzeb i rozwoju małego dziecka, a także wyrobiły umiejętności szybkiego reagowania i opanowania w trudnych sytuacjach. Doświadczenia wyniesione z wychowywania trójki własnych dzieci sprawiły, że jestem osobą kreatywną, cierpliwą oraz troskliwą. Myślę, że każde dziecko jest indywidualnością z własnymi potrzebami, a z pomocą, szacunkiem i miłością rozkwita każdego dnia. Uwielbiam śpiewać i chętnie zapoznaje maluszki z repertuarem piosenek dziecięcych.

 


OPIEKUNKI - GRUPA KRASNOLUDKI


kadra

Magda Szydło

Dyplomowana opiekunka dziecięca od zawsze pracująca z dziećmi, przez ostatnie 8 lat w żłobku. Jestem wrażliwa,cierpliwą i ciepła osobą, o wielkim sercu kochającą zwierzęta i pracę z najmłodszymi. Praca jest dla mnie pasją. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła robić coś innego. Najważniejsze dla mnie jest to, żeby dzieci czuły się bezpieczne. Najwięcej radości daje mi uśmiechnięta i zadowolona buzia dziecka. Uwielbiam tańczyć i śpiewać. Prywatnie mama 3 letniej Mariki.

 

kadra

Gabriela Gudowska

Jestem dyplomowaną opiekunką dziecięcą. Ukończone kursy to wstęp do sensoplastyki, kurs pierwszej pomocy, kurs animatora. Pracująca z dziećmi od 3 lat. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości przez możliwość obserwowania rozwoju dzieci. Jestem osobą spokojną, wyrozumiałą i cierpliwą, kocham zwierzęta, lubię prace plastyczne, pozytywnie nastawiona do życia. Przebywanie z dziećmi to dla mnie sama przyjemność, a uśmiech i uścisk dziecka są najlepszą nagrodą na koniec pracy każdego dnia.

 

kadra

Barbara Plisak

Opiekunka dziecięca, opiekun medyczny, animator zabaw dziecięcych, logorytmiki oraz animacji zabawy. Praca z dziećmi sprawia mi dużo satysfakcji. Moim głównym mottem życiowym jest stwierdzenie „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.” Kreatywna, wrażliwa o pogodnym usposobieniu, empatyczna oraz cierpliwa. Bardzo lubię swoją pracę. Każdy z nas kiedyś był dzieckiem, grunt to nie zgubić go w sobie. Nauka przez zabawę to wspaniała sprawa i świetny sposób przekazania wiedzy i własnych doświadczeń małym dzieciom.

 


OPIEKUNKI - GRUPA SÓWKI


kadra

Karina Nagła-Buczak

Pedagog zdrowia oraz pedagog edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Jestem osobą posiadająca wiele pasji. Mam to szczęście, że większość z nich mogę realizować w pracy z dziećmi, jak choćby czytanie książek, taniec i wszelkie prace plastyczne. Jednak największą moją pasją jest kontakt z naturą. To otaczająca przyroda daje mi najwięcej inspiracji. Staram się żyć tak, by jak najmniej szkodzić środowisku i tego właśnie chciałabym nauczyć swoich wychowanków.

 

kadra

Malwina Hamerlińska

Jestem pedagogiem opiekuńczo-resocjalizacyjnym. Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku oraz wiele kursów i szkoleń, które pomagają mi w pracy z dziećmi. Patrzenie jak się rozwijają, rosną, robią postępy daje mi dużo radości i sprawia, że to co dla nich robię staje się ważne i ma sens. Uśmiech i szczęście dzieci to dla mnie największą radość w tej pracy. Jestem osobą radosną, zawsze uśmiechnietą i pozytywnie nastawioną do życia. Moją pasją są podróże oraz dobra książka.

 

kadra

Agnieszka Buchacz

Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. Praca z dziećmi w żłobku jest moim spełnieniem marzeń. Sprawia mi dużo przyjemności i radości. Jestem uprzejmą, szczerą i prawdomówną osobą, kochającą dzieci, miłą a także tolerancyjną dla innych. Jestem bardzo wrażliwą kobietą lubiącą ludzi i kochającą rodzinę, a przede wszystkim moje córki.